You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 

Vývoj aplikace pro ŠKODA AUTO a.s.

Provádíme již několik let vývoj aplikace sloužící ke správě kusovníku vozu. Představuje logistiku, skládání vozu, databáze dílů a dodavatelů. Jedná se o větší aplikaci typu client-server. Celek je dodáván včetně dalsích (menších částí) jako jsou aplikace pro mobilni zařízení, webservice napojení na SAP apod.


Vývoj aplikací pro společnost AUREL s.r.o.

Pro společnost AUREL s.r.o. zastupující Škoda Auto a.s. již několik let vyvíjíme software, se kterým pracují tisíce lidí v závodě Škoda Auto a.s. Námi vytvořená aplikace je využita k vývoji vozu, správě skladů, logistice atd.Přestavba cryoboxů pro společnost NCH

Pro společnost NCH Europe jsme provedli kompletní renovaci dvou cryoboxů. Došlo především k výměně řídící elektroniky, osazení moderními dotykovými panely a zmenu uživatelského rozhraní. K oběma cryoboxům byl dodán také námi vytvořený software pro správu šarží a jejich výstup do elektronické podoby.Tvorba www stránek pro DcFreeNet z.s.

Spolku DcFreeNet se bezplatně staráme o webovou prezentaci a poskytujeme servery potřebné pro provoz sítě. Tvoříme také aplikace pro správu sítě DcFreeNet a evidence členů. Obě tyto aplikace prochází neustálým vývojem.


Tvorba www stránek pro společnost Jotto s.r.o.

Společnosti Jotto s.r.o. byla v lednu 2019 nasazena nová webová prezentace včetně objednávkového systémů. Celý tento komplet představoval migrace emailových schránek k jinému poskytovateli, tvorbu www prezentace a windows aplikace pro správu objednávek, jídel apod. Aplikace se stále rozrůstá a nabaluje na sebe další moduly. Společnosti zajišťujeme IT podporu a servis HW.


Instalace nového kamerového systému pro Cryoservis s.r.o.

U společnosti CryoServis máme již plnou důvěru. Proto naše společnost byla požádána o provedení návrhu a následnou realizaci kamerového systému osazeného 16-ti kamerami, které zabezpečují objekt včetně uskladněného materiálu.


Návrh a kompletní výstavba datové sítě pro CryoServis s.r.o.

Společnosti jsme představili návrh na přestavbu datové sítě přesně dle jejich představ a požadavků. Byla tak kompletně nahrazena původní zastaralá datová síť, zastaralé servery byly nahrazeny novými zařízeními. Společnosti poskytujeme plnou IT a servisní podporu.


Tvorba www stránek pro společnost Gastro Walter s.r.o.

Společnosti Gastro Walter jsme před lety vytvořili velice jednoduchou webovou prezentaci. Následně na to byl spuštěn e-shop založen na technologii Prestashop. Teto společnosti zajišťujeme technickou podporu v oboru IT a správu datové sítě.


Tvorba webové prezentace pro Janu Bartákovou

Paní Jana Bartáková pro možnost prezentace své práce potřebovala pomoci ve světě internetu. Po několika konzultacích jsme pro ni vytvořili prostor, kde může svou práci prezentovat. Webová prezentace je založena na technologii Wordpress, se kterou je paní Jana velice spokojena.Výstavba a správa sítě DcFreeNet

Spravujeme a provádíme budování děčínské bezdrátové sítě DcFreeNet, jejíž jsme členové. Tato práce patří spíše mezi naše koníčky a díky tomu síť DcFreeNet úspěšně funguje v Děčíně již od roku 2000. Pracujeme s bezdrátovými technologiemi pracující v pásmech 2,4 - 80GHz, optickou a metalickou LAN.


Kompletní instalace kamerového systému pro Valerie-Homecare s.r.o.

V děčínském domově pro seniory jsme provedli návrh a instalaci datové sítě, která je primárně určena pro kamerový dohled nad klienty. Pokoje byly osazeny fullHD kamerami a sesterna vybavena monitorem pro dohled. Datová síť byla následně rozšířena o bezdrátové přístupové body a síťová uložiště.Tvorba webové prezentace pro společnost BaWi s.r.o.

Společnost BaWi se krátkodobě zabývá půjčováním osobních automobilů a dodávek. Dle jejich požadavku jsme vytvořili webovou prezentaci s tímto tématem. Dále je ve vývoji webová prezentace k druhé podnikatelské činnosti, kterou společnost postupně rozjíždí.